Sami Swoi wspierają młode talenty!

Sami Swoi wspierają młode talenty!

Po raz kolejny zaangażowaliśmy się w XXII Ogólnopolski Turniej Domów Dziecka w Halowej Piłce Nożnej im. Kazimierza Deyny. Takich cudownych emocji nie ma nigdzie indziej!

4 maja w Warszawie aż trzynaście drużyn stanęło do sportowej rywalizacji. W turnieju udział wzięły domy dziecka z Daleszyc, Gostynina, Komarna, Kołaczkowa, Miechowa, Piaseczna, Płocka, Ruszkowa, Sarnowa, Siedlec, Sienna, Skopania i ze Szczecina. Wśród 180 uczestników rywalizacji byli zarówno chłopcy, jak i dziewczynki w wieku od 8 do 18 lat.

Nie obyło się bez dodatkowych atrakcji – losowania nagród, poczęstunku i meczu towarzyskiego. Młodych zawodników odwiedziła legenda polskiej piłki – Andrzej Strejlau, który chętnie rozdawał autografy, pozował do zdjęć i rozmawiał z młodymi talentami. Turniej został objęty przez PZPN honorowym patronatem.

Turniej obfitował w niesamowite emocje. Piłkarze i piłkarki dali z siebie wszystko i doskonale zaprezentowali swoje umiejętności. Na warszawskiej hali królowała prawdziwa pasja i gra fair play! Po ponad 20 meczach wyłoniono zwycięzców.

  • I miejsce – Kołaczkowo
  • II miejsce – Szczecin
  • III miejsce – Komarno

Najlepszym strzelcem turnieju został Kacper Kowal (Komarno), najlepszym piłkarzem turnieju – Patryk Białooki (Szczecin), a najlepszym bramkarzem – Mateusz Sznajder (Kołaczkowo). Każdy z wyróżnionych zawodników otrzymał od Sami Swoi voucher o wartości 1000 zł na kurs języka angielskiego.

Gratulujemy zwycięskim zespołom, ale także wszystkim uczestnikom turnieju. Widać w Was niezwykły talent i radość z tego, co robicie. Życzymy Wam wielu udanych meczów i nieustannego rozwijania Waszej pasji!

Dziękujemy Pani Ewie Łukasik za wieloletnie zaangażowanie w propagowanie zdrowego stylu życia wśród młodzieży. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wspomóc inicjatywę Fundacji EVA. Do zobaczenia na turnieju za rok!

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.